Külastaja meelespea — Viljandi Kitarrifestival

Külastaja meelespea

Selleks, et festivali külastus oleks meeldiv ja ohutu nii sulle kui ka kõigile teistele saalis viibijatele, palume sündmusele tulles tõendada (kas digitaalselt või paberkandjal):
1) vaktsineerimiskuuri läbimist (kuni 1  aasta peale vaktsineerimise lõppu ja vähemalt 14 päeva pärast viimast vaktsiinidoosi);
2) COVID-19 haiguse läbi põdemist (kuni 6 kuud peale läbipõdemist) või
3) negatiivset testitulemust (PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi enne sündmusel osalemist, antigeeni kiirtest tervishoiu töötaja poolt mitte rohkem kui 48 tundi enne sündmusel osalemist).

  • Sujuvaks sündmusele sisenemiseks palun loo patsiendiportaalis eelnevalt üks ülalpool mainitud tõenditest. Tõendi ehtsust ja kehtivust kontrollime tõendil oleva QR-koodiga spetsiaalse veebirakenduse abil. Kontserdile tulles veendu, et sul on kaasas pilet, üks eespool välja toodud COVID tõenditest ja isikut tõendav dokument.
  • Nakkusohutust ei pea tõendama alla 18-aastane isik. See tähendab, et ta ei pea esitama tõendit negatiivse COVID-19 testi kohta, samuti ei nõuta tõendit vaktsineerituse või COVID-19 läbipõdemise kohta.

KIIRTESTIMINE

Kontsertide külastamiseks on sündmusele eelnevalt võimalik kasutada järgmiseid kiirtestimise võimalusi:

  • Confido testimispunktis Viljandis, Centrumi keskuses saavad Viljandi Pärimusmuusika Aida külastajad soodsamalt testida koodiga P2RIMUSMUUSIKA. Antigeeni kiirtesti hind koos sertifikaadiga on 17€. Testi tulemus kehtib 48 tundi. Broneerimine SIIN
  • Viljandi haigla pakub võimalust Covid-19 antigeeni kiirtesti tegemiseks. Tasulise testi hind on 8 eurot. Testi tulemuse kohta väljastatakse tõend, mis kehtib 48 tundi. Tõend sobib siseriiklikuks kasutamiseks. Testimise aeg on vaja eelnevalt kokku leppida telefonil 5886 3313 (E-R 8-16). Testimine toimub haigla peahoone Paalalinna-poolses otsas 0-korrusel (alkoholitarvitamise häirete ravi teenistuse juures asuvast trepist alla). Testimine võtab aega orienteeruvalt 15 minutit, vastuse ja tõendi palume ära oodata kohapeal (prosektuuri ooteruumis).

NB! Festivalil kohapeal COVID-19 kiirtestimise võimalus puudub!