Külastaja meelespea — Viljandi Kitarrifestival

Külastaja meelespea

 1. Igaüks vastutab oma tervise eest ise.
 2. Viljandi Kitarrifestivalile ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19 viirusesse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused). Festival ostetud pileteid ei tagasta.
 3. Korraldajatel on õigus respiratoorsete nakkushaiguse sümptomitega (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused) osalejaid üritustele mitte lubada.
 4. Osaleja kinnitab oma osalusega, et ei ole endale teadaolevalt aktiivne viiruse Covid-19 kandja.
 5. Laadige telefoni mobiilirakendus HOIA, mis teavitab, kui olete olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Hoidke kontserdi ajal telefon sees, aga kindlasti hääletul režiimil. Veenduge, et ka Bluetooth ja asukoht on sisse lülitatud, et HOIA äpp töötaks.
 6. Sündmusel kehtib inimeste hajutatuse nõue, palume inimestel vältida lähikontakte ja kohapeal järgida korraldaja ning personali juhiseid.
 7. Palume saabuda festivalile aegsasti, et sisemine kontserdisaali ei jääks viimasele minutile ja külastajad saaksid vältida liigseid kontakte. Kontsertide eel ega järel ei toimu sellel aastal plaatide ega vinüülide signeerimist, kohtumist artistidega.
 8. Palume kontserdisaali sisenedes ja sealt lahkudes järgida festivali töötajate juhiseid.
 9. Osaleja kohustus on hoida kätehügieeni käsi pestes ja/või desinfitseerides. Kohapeal on olemas desinfitseerimispunktid käte puhastamiseks.
 10. Osalejatel on soovituslik kanda maski. Maskid on saadaval piletimüügilauas kõikides kontsertpaikades.
 11. Soovitame võimalusel jätta üleriided autosse, et vältida liigseid kontakte festivali alal.
 12. Enne ja pärast iga kontserti toimub festivali saalide tuulutamine ning saalide ja WC-de puhastus.

Registreeri oma külastus siin lehel oleval vormil.  Kui selgub, et sündmusel on viibinud viirusekandja, kasutame andmeid, et koostöös Terviseametiga tuvastada kontaktsed ja teavitada nakkusohust. Külastuse registreerimine on vabatahtlik.

Registreeri külastus

Palume igal külastajal oma külastus registreerida. Kui selgub, et sündmusel on viibinud viirusekandja, kasutame andmeid, et koostöös Terviseametiga tuvastada kontaktsed ja neid nakkusohust teavitada. Andmeid hoiame kaitstult ning hävitame 1 kuu möödudes. Vormi täitmine on vabatahtlik.