Viljandi Kitarrifestival 2019 piletid nüüd müügil

08.apr. 2019

8. – 13. oktoobril toimub juba 12. korda improvisatsioonilisele ning stiiliülesele kitarrimängule keskenduv rahvusvaheline Viljandi kitarrifestival, mis toob kokku kitarrimaailma tipud ja hinnatud Eesti muusikud.

Festivalinädalal toimub 16 kontserti ning üles astub 49 muusikut 10 erinevast riigist. Viljandi kitarrifestival üllatab kolme peaesinejaga, kelleks on Yamandu Costa koos Tallinna Kammerorkestriga, keda juhatab Risto Joost, Martin Taylor ja Ulf Wakenius ning Jonathan Kreisberg ja Nelson Veras. Yamandu Costa, Tallinna Kammerorkester ja Risto Joost – 2019. aasta  Viljandi kitarrifestivali eriprojekt, mida esitatakse Eestis ainult ühel õhtul Viljandis,  on muusikasõpradele suur kingitus.” sõnab festivali kunstiline juht Ain Agan.

Lisaks väisavad festivali Manish Pingle Indiast, Eestis resideeruv ameeriklane Brian Melvin, Martin Taylor Suurbritanniast, Ulf Wakenius Rootsist, Joscho Stephan Saksamaalt, Donato D’Antonio Itaaliast, Sandor Szabo Ungarist ning Eesti põhjanaabrite kitarrilegendid Teemu Viinikainen, Petri Krzywacki ja Varre Vartiainen.

Üles astuvad ka tuntud Eesti artistid Robert Jürjendal, Toomas Vanem, Andre Maaker, Jaak Sooäär Electric Quartet, Laura Junson ja Erko Niit, Tiit Peterson ning mitmed noored kitarrimängijad. Festivali avakontsert tuuakse publikuni koostöös Eesti Jazzliiduga ning esinejaks on eelmise aasta Tiit Pauluse nimelise kitarrimängija preemia laureaat Jaanis Kill.

Viljandi kitarrifestivali piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ning internetis www.piletilevi.ee alates esmaspäevast, 8. aprillist kell 10.00.

Külasta OÜ Veebiaken kodulehekülge