Manish Pingle feat. Brian Melvin (IND/USA)

R, 11. oktoober kell 19.00
Viljandi pärimusmuusika ait, suur saal

Osta pilet SIIT

Hollywoodi kassahittide muusikameistrist indialane ning taji õpetaja USA-st panevad kokku oma oskused, et Viljandis esineda põneva kontserdiga, kus segunevad löökpillid, india-pärane sitari kunst ja ootamatud meloodiakõlad.

Manish Pingle on sünnist saadik elanud India muusika keskel. Pärast klassikalise vokaali õpinguid hakkas ta õppima rahvusliku kitarri. Kasutades džässielemente, on muusik loonud ainulaadse mängustiili, mis talle tuntust toonud nii India televisioonistaarina kui ka heliinsenerina Hollywoodi mängufilmidele „Life of Pi” ja „Eat Pray Love”.

Pingle’i kõrval tuleb lavale juba 20 aastat Tallinnas elanud, kuid algupäraselt San Fransiscost pärit löökpillimängija Brian Melvin. Ta on osav paljudes eri stiilides ning seetõttu on koostööd teinud Jaco Pastoriuse, Joe Hendersoni, John Scofieldi, Greg Allmani ja mitmete teistega. Eestis on ta koostööd teinud mitmete siinsete džässmuusikutega, samuti juhendanud töötube. Melvin mängib mitmeid pille – nii tablasid kui ka elektrilisi löökpille.

Külasta OÜ Veebiaken kodulehekülge