Festival

ain_robi_ljosaÜha populaarsemaks kujuneva kunstivormi – kitarrimängu – edasise arengu toetamiseks【包装/代引不可】【送料込み】スギモト 静音 ランドリーカート JR-44【人気 おすすめ セール 通販 激安 期間限定特価品】, otsustasid muusikud Ain Agan【】 【まとめ買い】【コロンブス】コロンブスベーシックビン 無色【45g】×144個セット (4971671172562), Robert Jürjendal ja Aleksei Saks lüüa käed ning tuua kõigi Eesti muusikasõpradeni selle mitmekülgse pilli erilised ilmed ja väljendusviisidアコーデオンドア!トーソー アコーデオンドア クローザ エクセル TD-5020〜TD-5023 リバティ. Selleks asutati MTÜ Viljandi Kitarrifestival ning aastal 2008 leidiski aset esimene improvisatsioonilise kitarri festivalショパール chopard ロゴプレート チェーンネックレス K18WG 750 ホワイトゴールド 仕上済【中古】♪101224252.

Viljandi Kitarrifestivali eesmärgiks on edendada improvisatsioonilist ja stiiliülest kitarrimängu【最安値挑戦中!SPU他7倍〜】イースタン工業 KL-105H 吊戸棚 間口105cm 奥行37cm 高さ60cm ※受注生産品 [♪▲§]【関東限定】. Festivalil on võimalik kuulda eri muusikastiile esindavaid improviseerivaid kitarriste ning tutvuda erinevate improviseerimisvõteteその他 K18 1CTダイヤモンドテニスブレスレット YG(イエローゴールド) ds-243687, mängutehnikate ja kitarritüüpidega業務用MAX70L 10枚入02HD+LD半透明 S79 【(50袋×5ケース)合計250袋セット】 38-299. Sündmus koondab kitarrimängijad Eestist ja välismaaltまとめて3個購入でポイント5倍!★★★ミサトールGL:30本入りx3箱:スティックタイプ★★★【青梅濃縮液】・AdaBio株式会社(アダバイオ)ミサトールMEの高濃度タイプ。天然由来のトリテルペノイド, arendades seejuures rahvusvahelist ning kitarriõppe alast koostööd【代引き・同梱不可】屋内外兼用型 軽量折式ノンスリップカラーマット L-622/ダイエット 健康 リラックス マッサージ用品 ストレッチグッズ ストレッチマット, mis on üheks väga oluliseks eesmärgiksEclaire [ エクレール ] ブーケ保存 額縁 写真立て フォトフレーム SET-F 絵画 押し花 結婚式 花束 ブーケ インテリア.  Samuti moodustavad Viljandi Kitarrifestivali väga olulise osa tudengitele mõeldud artistide poolt läbiviidavad töötoad.  Aastate jooksul on välja kujunenud tava, et festivali nädala esimene pool on pühendatud Eesti ja erinevatest Euroopa kõrgkoolidest kutsutud tudengitele,  teine pool aga Eesti ning välismaa muusikutele.

MTÜ Viljandi Kitarrifestival annab välja ka iga-aastast Tiit Pauluse nimelist Noore Kitarrimängija Preemiat, mis aitab ühel väljapaistval Eesti noorel muusikul ennast kitarriõpingute alal täiendada.  Antud preemia osaliseks on olnud au saada juba neljal noorel talendil. Preemia väljastamisega soovib festival jätkata kindlasti ka tulevikus. Samuti soovib muusikasündmus hoida ka kitarrimeistrite päeva traditsiooni, kus avaneb võimalus kohtuda Eesti parimate pillimeistritega, imetleda ja proovida nende pille ning tutvuda kitarri õppematerjalidega.

Sündmuse raames on kitarrifestivali lavalaudadele jõudnud mitmed kodumaised tipptegijad ja  tunnustatud kitarrivirtuoosid välismaalt. Viljandi Kitarrifestival on iga aastaga muutunud aina menukamaks muusikasündmuseks. Aastate vältel on festivali raames toimunud kontserdid leidnud aset põhiliselt Viljandi linnas, kuhu sündmus oma erilise atmosfääriga suurepäraselt sobitub, kuid festival on võimaldanud nauditavaid kontserte külastada ka teistes linnades. Viljandi Kitarrifestivali raames on võimalik olnud osa saada kaunitest muusikaelamustest ning erilistest ja kirjeldamatutest hetkedest. 

“Ei ole midagi kaunimat kui kitarri kõla… Välja arvatud ehk kahe kitarri kõla“
Frédéric Chopin

Külasta OÜ Veebiaken kodulehekülge