Skip to content Skip to footer
Loading Events

Andrus Albrecht ja Jaan Pehk / EST

12. oktoober 2025

KELL 15:00 | HOLSTRE MAGASIAIT

Festivali viimast kontserti hubases Holstre Magasiaidas võib õigustatult nimetada kodukontserdiks. Kuulajaid rõõmustab sel korral duo Andrus “Bonzo” Albrecht ja Jaan “Orelipoiss” Pehk, kes on laiemalt teada kui laulumehed ansamblist Kõrsikud.

Juba viisteist aastat lava jaganud duol on Viljandi Kitarrifestivali jaoks ette valmistatud parimate paladega repertuaar, kus omal kohal on nii kaunid meloodiad kui ka pehmelt ja köitvalt kokkukõlav kitarrimäng.

Repertuaarist leiab Eesti rahva südametesse läinud klassika – laulud, mis on tuttavad ja armastatud, pakkudes äratundmisrõõmu ning sooja meeleolu.

NB! Pileteid saab soetada ainult kohapeal hinnaga 15 eurot.

Kontserdid korraldatakse vastavalt antud perioodil avalikele üritustele kehtivatele reeglitele. Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

Telli uudiskiri

Viljandi Kitarrifestival © 2025.